23 kilogramy marihuany i 200 roślin konopi indyjskich w Łomży. Cztery osoby z zarzutami

Łomżyńscy policjanci zabezpieczyli blisko 23 kilogramy marihuany, której szacowana czarnorynkowa wartość to ponad milion złotych. Funkcjonariusze zlikwidowali także nielegalną uprawę konopi indyjskich, na której rosło blisko 200 sztuk tych roślin. W związku ze sprawą 4 osoby już usłyszały zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

policja rekwiruje konopie indyjskie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
policja na uprawie konopi indyjskich w lomzy

W ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, podczas przeszukania posesji w miejscu zamieszkania 26-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego, ujawnili i zabezpieczyli blisko 23 kilogramy marihuany.

policja rekwiruje konopie indyjskie

W jednym z pokoi, policyjny pies o imieniu Lidia, odnalazł również ukrytą komórkę, a w niej przygotowane pomieszczenie, które było wyposażone w urządzenia do uprawy roślin, tj. lampy i wentylatory.

23 kilogramy konopi indyjskich 1

W wyniku dalszych czynności, funkcjonariusze ujawnili także nielegalną uprawę konopi. Znajdowała się ona na obszarze trudnodostępnego kompleksu leśno – bagiennego w powiecie łomżyńskim. Policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 200 sztuk tych roślin. 

W związku ze sprawą, zarzuty usłyszały 4 osoby w wieku od 22 do 26 lat. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.  

2 KOMENTARZE
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -