- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

19-letni diler z Wrocławia chciał sprzedać marihuanę policjantom

Niecodzienna sytuacja miała miejsce na jednej z wrocławskich ulic. Nieumundurowani policjanci zostali zaczepieni przez ,,dilera’’ chcącego sprzedać im marihuanę. Pechowa dla mężczyzny transakcja zakończyła się zabezpieczeniem przez funkcjonariuszy “kilkudziesięciu porcji handlowych” i zatrzymaniem dwóch osób. 19-latek sprzedający marihuanę musi liczyć się z karą za wprowadzanie konopi indyjskich do obrotu – czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 10.

Wrocław: 19-letni diler chciał sprzedać marihuanę policjantom
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Prowadząc działania operacyjne, wrocławscy policjanci około godziny 23.00 zauważyli dwóch mężczyzn, którzy najprawdopodobniej dokonywali “transakcji narkotykowych”. Jeden z nich po dokonanej wymianie, szukał kolejnych potencjalnych kupców i padło na nieumundurowanych funkcjonariuszy.

19-latek podszedł do policjanta i rozglądając się nerwowo, wręczył mu foliowe zawiniątko. Jak wielkie musiało być jego zdziwienie 19-letniego dilera, kiedy policjant przedstawił się i okazał legitymację służbową. Substancją znajdującą się w środku, po przebadaniu, okazała się być marihuana.

Funkcjonariusze zatrzymali też osobę, która chwilę wcześniej kupiła marihuanę, a także zabezpieczyli “kilkadziesiąt porcji handlowych marihuany”, jednak nie mamy pojęcia, ile gramów waży jedna “porcja handlowa”. Mężczyzna prowadzący na wrocławskich ulicach swoją przestępczą działalność handlową, odpowie teraz za posiadanie marihuany oraz wprowadzenie jej do obrotu.

O jego losie zadecyduje ostatecznie sąd, a grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do lat 10. Drugi z mężczyzn, będzie musiał liczyć się z konsekwencjami związanymi z posiadaniem konopi indyjskich, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

- Reklama - Cannabis Light logo

źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -