- Reklama -
Banner

18g marihuany w odbycie mężczyzny oskarżonego o świecenie laserem w kierowców

Dziwne historie pochodzące z Florydy napędzają jedno z najbardziej dziwnych kont na Twitterze. A teraz jeszcze ta szalona informacja:

27-letni mężczyzna jest oskarżony o świecenie laserem w oczy innych kierowców i posiadanie akcesoriów do palenia usłyszał kolejny zarzut, kiedy podczas przeszukania w areszcie kazano mu przykucnąć i kaszlnąć.

Oto jak opisało to zdarzenie Orlando’s Fox :

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Hrabstwo Volusia – mężczyzna, który został oskarżony o świecenie laserowym wskaźnikiem w kierowców na Ormond Beach usłyszał zarzut posiadania narkotyków, gdy okazało się, że ukrywa worek z marihuaną w jego odbycie.” Orlando’s Fox dodaje, że “Roepcke ukrywał około 18 gramów marihuany w torbie, która wypadła, gdy pracownik kazał mu kaszlnąć.”

A oto wersja Orlando CBS:

Według policji Ormond Beach, funkcjonariusze otrzymali telefon od kobiety, która powiedziała, że ktoś świecił laserem w jej twarz, kiedy prowadziła samochód.”

Według UPI, “Podejrzany został przewieziony do aresztu, gdzie oficerowie prowadzący przeszukanie znaleźli worek z zieloną substancją, który wypadł z odbytnicy. Zawartość worka pachniała marihuaną, powiedział policjant.

Współczujemy heteroseksualnym policjantom, którzy muszą przeszukiwać okolice męskich genitaliów w poszukiwaniu chociażby jednego grama marihuany.

Jesse Roepcke - główny bohater zdarzenia
Jesse Roepcke – główny bohater zdarzenia

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować