- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

18g marihuany w odbycie mężczyzny oskarżonego o świecenie laserem w kierowców

Dziwne historie pochodzące z Florydy napędzają jedno z najbardziej dziwnych kont na Twitterze. A teraz jeszcze ta szalona informacja:

18g-marihuany-w-odbycie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

27-letni mężczyzna jest oskarżony o świecenie laserem w oczy innych kierowców i posiadanie akcesoriów do palenia usłyszał kolejny zarzut, kiedy podczas przeszukania w areszcie kazano mu przykucnąć i kaszlnąć.

Oto jak opisało to zdarzenie Orlando’s Fox :

Hrabstwo Volusia – mężczyzna, który został oskarżony o świecenie laserowym wskaźnikiem w kierowców na Ormond Beach usłyszał zarzut posiadania narkotyków, gdy okazało się, że ukrywa worek z marihuaną w jego odbycie.” Orlando’s Fox dodaje, że “Roepcke ukrywał około 18 gramów marihuany w torbie, która wypadła, gdy pracownik kazał mu kaszlnąć.”

A oto wersja Orlando CBS:

- Reklama - Cannabis Light logo

Według policji Ormond Beach, funkcjonariusze otrzymali telefon od kobiety, która powiedziała, że ktoś świecił laserem w jej twarz, kiedy prowadziła samochód.”

Według UPI, “Podejrzany został przewieziony do aresztu, gdzie oficerowie prowadzący przeszukanie znaleźli worek z zieloną substancją, który wypadł z odbytnicy. Zawartość worka pachniała marihuaną, powiedział policjant.

Współczujemy heteroseksualnym policjantom, którzy muszą przeszukiwać okolice męskich genitaliów w poszukiwaniu chociażby jednego grama marihuany.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
Jesse Roepcke - główny bohater zdarzenia
Jesse Roepcke – główny bohater zdarzenia
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -