180kg mariuhany odkryte w 15 nowych Fordach Fusions

Władze prowadzą śledztwo, aby dowiedzieć się w jaki sposób marihuana warta ponad milion dolarów została ukryta w bagażniku nowego, meksykańskiego Forda Fusions, który znajdował się w salonie w stanie Ohio.

marihuana odkryta w bagażnikach 15 nowych fordów fusions
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Samochody zostały wyprodukowane w fabryce Forda w Meksyku i zostały dostarczone do Lordstown w stanie Ohio. Teraz policjanci będą próbowali dowiedzieć się, w którym miejscu marihuana została podmieniona z kołem zapasowym.

“Coś poszło nie tak. Ogólnie rzecz biorąc, można by to zrobić gdziekolwiek po drodze.” – powiedział Silverio Balzano z Drug Enforcement Administration’s w Youngstown.

Dealerzy w Youngstown stopniowo odkrywali marihuanę między 7 a 11 lipca, która zapakowana była w kształty półksiężyca i umieszczona została we wnękach, w których zwykle znajduje się koło zapasowe.

Każde z “kół” ważyło około 15 kilogramów, a odkryto ją w 15 samochodach. Silverio Balzano powiedział, że nie jest to pierwszy raz, kiedy przemytnicy ukryli marihuanę w samochodach wysłanych z meksyku do Stanów Zjednoczonych. Podobne sytuacje miały miejsce w Minnesocie i Phoenix.

W marcu policja w Minnesocie również odkryła marihuanę w Fordzie Fusions, który został wyprodukowany w Meksyku. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na Facebooku, policja przechwyciła “dużą ilość marihuany zapakowaną w bagażniku siedmiu samochodów w miejscu, gdzie powinno znajdować się koło zapasowe.”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -