- Reklama -
Banner

13 codziennych czynności, które lepiej się robi pod wpływem marihuany

1. Bieganie

Debata wśród ultramaratończyków rozpoczęła rozmowy na temat biegania po paleniu marihuany. Panuje wśród nich przekonanie, że przeciwbólowe i zmniejszające nudności właściwości marihuany czynią z palenia idealny rytuał zarówno prze jak i po bieganiu.

Należy zachować jednak ostrożność, ponieważ wykazano, że marihuana przyśpiesza akcje serca, więc przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

2. Sprzątanie

Wielu ludziom lepiej się sprząta, kiedy spalą wcześniej jointa. Ponieważ THC uwalnia dopaminę i wpływa na percepcję czasu, to raz, że będziesz zadowolony podczas sprzątania, to jeszcze nie poczujesz długiego upływu czasu.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

3. Pranie

Podobnie jak przy sprzątaniu, marihuana może sprawić, że pranie i prasowanie stanie się mniej irytujące. Puść muzykę w tle, a następnie skup się na czyszczeniu i składaniu ubrań.

Ze względu na wpływ na percepcję, będzie Ci się wydawało jakbyś zrobił to w mgnieniu oka.

4. Seks

Jak większość palaczy potwierdza, seks może wydawać  się lepszy, kiedy THC przemyka po organizmie. To dlatego, że THC uwalnia dopaminę, która sprawia, że czujesz się szczęśliwy.

Dodatkowo, wykazano, że dopamina powoduje uczucie relaksu, które może prowadzić do czerpania większej przyjemności z seksu.

5. Jedzenie

Powszechnie wiadomo, że marihuana pobudza apetyt. Ziółko od dawna stosowane jest wśród tych, którzy pomimo braku apetytu muszą pochłonąć wystarczającą ilość pożywienia.

Spalenie jointa przed posiłkiem pobudza mózg i sprawia, że czynność jedzenia jest bardziej przyjemna. To nie znaczy, że brokuł będzie smakował jak czekolada, ale może zwiększyć doświadczenia podczas jedzenia czegoś pysznego.

6. Gotowanie

Gotowanie może sprawić, że odechce Ci się jeść. Ale nie kiedy jesteś zjarany!

Odnotowano wiele badań wykazujących, że konopie pomagają się zrelaksować i mogą zmniejszyć lęk. Więc jeśli chcesz zwolnić po całym dniu pracy i zrobić niesamowity posiłek dla swojej rodziny (lub tylko siebie), odpal blanta i ciesz się pracą w kuchni. Zachowaj ostrożność jeśli obsługujesz piekarnik lub noże.

7. Czytanie

Znudzony książką? Spróbuj odpalić jointa i daj jej drugą szansę. Marihuana może zwiększyć doświadczenia podczas czytania, kiedy zaczniesz zagłębiać się w umysły bohaterów. Z drugiej strony, niektóre odmiany mogą sprawić, że pod koniec strony zaczniesz się zastanawiać “o czym ja k***a czytałem?!”

8. Robienie kupy

Badania z 2010 roku wykazały, że konopie pomagają utrzymać zdrowe jelita, a pacjenci z chorobami zapalnymi jelit często dostrzegają korzyści płynące z używania marihuany.

Mary Jane pomaga się zrelaksować. Więc jeśli masz jakiś problem z wypróżnianiem się, lub jest to dla Ciebie stresujące doświadczenie, to problem ten można rozwiązać ziołem.

9. Ogrodnictwo

Ponownie, marihuana pomaga się zrelaksować a także wpłynąć na postrzeganie czasu. To sprawia, że ogrodnictwo jest idealnym dodatkiem przed południem.

Marihuana może także zmniejszyć ból i dyskomfort u osób z zapaleniem stawów. Każdy ból stawów utrudnia zajmowanie się ogrodem, więc zaciągnij się zielenią, a następnie udaj się na zabawę do ogrodu.

10. Pisanie

Marihuana jest często używania przez wielu jako paliwo na kreatywność. Jak się okazuje, nie bez powodu. Badania sugerują, że używanie marihuany powoduje, że mózg widzi połączenia pomiędzy oddalonymi od siebie informacjami.

Inne badania wykazały, że palacze gandzi wykazują większość płynność słowną, która może być idealna dla pisarzy.

Nie jesteś pisarzem? Cóż, spróbuj rozpalić bongo i zobaczyć gdzie poprowadzi Cię kreatywność. Możesz sprawdzić nasz profil na Facebooku lub zawiesić się w dziale rozrywka.

11. Ogarnianie się

Nie ważne, czy przygotowujesz się do ślubu, do pójścia spać, lub dopiero rozpoczynasz dzień, trochę ziółka może sprawić, że rutynowe czynności są bardziej przyjemne.

Wiele osób uważa, że spalenie bonga przed prysznicem pomaga uniknąć pośpiechu, i daje czas na dokładne umycie się. Podobnie z myciem zębów. Spalenie jointa przed myciem zębów prowadzi do spokojnego i wysoko jakościowego wyszorowania uzębienia, które sprawi, że będą one czyste i błyszczące.

12. Sen

kobieta śpiąca na poduszce z marihuany

Badania wykazał, że pacjenci stosujący leki oparte na kannabinoidach zaobserwowali poprawę jakości snu. Pojawiają się jednak badania mówiące o niższej jakości fazy snu REM po spożyciu marihuany.

Miliony ludzi cierpi z powodu bezsenności. Marihuana jest bezpieczniejszą alternatywą dla leków farmakologicznych, które powodują tysiące zgonów rocznie z powodu przedawkowania.

13. Słuchanie muzyki

Wystarczy poniższy filmik aby zrozumieć słuchanie swojej ulubionej muzyki pod wpływem marihuany.

Jaką inną codzienną czynność lubicie robić pod wpływem marihuany? Zostawiajcie odpowiedzi w komentarzach.

udostępnij znajomym na facebooku

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować