- Reklama -
Banner

0,96g zamiast 1g. Kanadyjczycy czuja się oszukiwani przez sklepy z legalną marihuaną

Co sprawia, że diler jest dobrym dilerem? Na pewno jakość towaru, jego różnorodność, darmowe próbki czy dostępność. Niezależnie od tego, diler powinien dać klientowi to, za co zapłacił. 17 października Kanada zalegalizowała marihuanę do celów rekreacyjnych, a kanadyjski rząd zasadniczo stał się dilerem konopi indyjskich. Ale konsumenci marihuany w kanadzie już na niego narzekają, twierdząc, że waga podana na opakowaniu nie zgadza się z faktyczną wagą suszu.

CTV Atlantic News donosi, że klient Adam Roop niedawno kupił cztery odmiany marihuany ze sklepu NSLC, a każdy produkt był oznaczony jako jeden gram. Jednak, gdy ważył produkty, nie były one dokładnie takie, jak reklamowano.

Jeden produkt ważył tylko 0,96 grama, podczas gdy inny ważył 1,02 grama. Z czterech produktów dwa miały niedowagę, jeden miał nadwagę, a jeden miał dokładnie gram.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Roopowi wręczono po prostu plastikowe pojemniki z ostrzeżeniami, wynikami laboratoryjnymi i innymi danymi. Nie zobaczył, jak sprzedawca wybiera susz i waży go przed klientem – prosta procedura, którą została wyparta przez legalizację.

Problem z niedowagą marihuany w Kanadzie

Kiedy marihuana rekreacyjna została zalegalizowana 17 października, niektórzy klienci używali mediów społecznościowych, aby udostępniać posty i filmy przedstawiające niedowagę marihuany zakupionej w sklepach rządowych.

Była właścicielka apteki z medyczną marihuaną Heidi Chartrand twierdzi, że wcześniej widziała ten sam problem z produktami od licencjonowanych producentów, dlatego w swojej firmie zawsze używa wagi.

“Świeże kwiaty konopi zawsze były ważone przed pacjentem, który widział dokładną skalę, więc nie było niespodzianek” – mówi Chartrand.

NSLC mówi, że licencjonowani producenci są odpowiedzialni za pakowanie, a Health Canada pozwala na odchylenie wagi w pewnym zakresie. NSLC mówi również, że każdy klient, który jest niezadowolony ze swojego produktu, może zwrócić go w oryginalnym opakowaniu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy lub wymiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować